Berre Kimya Hakkında - BERRE KİMYA
 
KURUMSAL
Bu Sayfayı Paylaş   
 
Berre Kimya Hakkında

GÜMÜŞ ŞİRKETLER GRUBU, ilk temellerini 1994 yılında TEMİZSAN LTD. ŞTİ. kurarak deterjan ve kozmetik sektörlerinde ilk adımlarını atmaya başlamıştır.

 

GÜMÜŞ ŞİRKETLER GRUBU’nun ilk temel taşı olan TEMİZSAN LTD. ŞTİ. 1994–2004 yılları arasında endüstriyel grupta deterjan üretimi ve satışı yaparken 2005 yılı itibari ile üretim ve satış politikasını değiştirip BİOBELLİNDA markası ile Marketing Organizasyonunu kurarak ülke ekonomisi ve tüketici lehine yatırımlar yapmıştır.

 

GÜMÜŞ ŞİRKETLER GRUBU, 2010 yılı içerisinde KARTEPE PAZARLAMA LTD. ŞTİ. ve BERRE KİMYA SAN. LTD. ŞTİ. kurarak bünyesine dahil etmiştir.

 

Yeni kurduğumuz şirketlerimiz ile beraber imalat kapasitemizi yükselterek “Fason” (Private Label) & markalarımızla deterjan ve kozmetik üretimler yaparak tüm dünya ülkelerine ihracat yapmayı
planlamaktayız.

 

GÜMÜŞ ŞİRKETLER GRUBU, Profesyonel ekibi ile Dünya standartlarındaki ürün çeşitlerini modern tesislerinde, çevre ve insan sağlığını ön planda tutarak üretmeyi, kalite yönetim sistemini sürekli geliştirmeyi ve satış sonrası hizmet devamlılığı ile azami müşteri memnuniyeti devamlılığını sağlamayı amaç edinmiştir. Bu düşünceler doğrultusunda farklı ürün grupları ve çeşitleri oluşturarak satış sistemini desteklemektedir.

 

Bununla beraber üretimini arttırmak için yıllık 20.000 Ton üretim kapasitesine sahip 10.000 m² açık alan üzerine 6.000 m² Fabrikasını 2010 yılı içerisinde bitirip üretime başlamıştır. Bu süreç içerisinde devam etmekte olan AR-GE ekibimiz ile Kozmetik Ürünleri ve Kişisel Bakım Ürünlerinde ürün yelpazemizi genişletmek üzere yapmış olduğumuz çalışmalar 2011 yılı içerisinde tamamlanıp, yeni üretim tesislerinde üretilerek bünyemize dahil edilecektir.

 Online KATALOG
  •  
  •  
  •  
Belgeler Ürünlerimizin kalitesini belgeledik, buradan ulaşabilirsiniz. İHRACAT Ürünlerimizin kalitesi yurtdışında da büyük ilgi görmeye devam ediyor.